війна

В Україні закликають книгарні зупинити продаж книжок із РФ

28.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні закликають книгарні припинити продаж російських видань і видань російською мовою. Про це йдеться на фейсбук-сторінці каналу «Твоя підпільна гуманітарка».

 

«Ми закликаємо всі книгарні, особливо Книгарню «Є», Yakaboo, Букву, Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», КнигоЛенд припинити продаж російських видань та видань російською мовою, а також назавжди зупинити публікацію російськомовних книжок!» — повідомили засновники гуманітарно-освітнього ютуб-каналу «Твоя підпільна гуманітарка» Остап Українець, Євген Лір і Катерина Дудка. 

 

 

«Шановні Yakaboo і Книгарня «Є». Нині чудовий час, аби ви припинили продавати російські книжки. Взагалі», — також написав Євген Лір.

 

 

Нагадаємо, письменники й видавці долучилися до закликів закрити небо в Україні від російської військової авіації, а Суспільне вимагає припинити членство російських ЗМІ в Європейській мовній спілці. 

 

Тим часом закордонні колеги роблять категоричніші вчинки: організатори Франкфуртського книжкового ярмарку призупинили співпрацю з РФ.