Amazon

Книжкова спільнота закликає бойкотувати великий розпродаж Amazon

16.07.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Власники незалежних книгарень, інді-видавництва та шанувальники літератури в США закликають не купувати книжки на щорічному розпродажі Amazon Prime Day.  Про це вони повідомляють у соціальних мережах.

 

У знак солідарності зі страйком працівників Amazon в передмісті Міннеаполіса, які протестують проти незадовільних умов праці, книгорозповсюджувачі, незалежні видавці та прості читачі закликають у Twitter підтримати місцеві інді-книгарні й ігнорувати великий щорічний розпродаж Amazon Prime Day.

 

 

Amazon Prime Day – щорічний розпродаж компанії Amazon, найбільшого торговельного сервісу США, який започаткували у 2015-му році на честь двадцятиліття компанії. Супроводжується акціями для постійних клієнтів, знижками на велику кількість товарного каталогу та навіть концертами популярних музичних виконавців. Prime Day 2019-го року триватиме 48 годин — 15-го та 16-го липня.

 

Нагадаємо, що це вже не перший протест під час Amazon Prime Day. У 2018-му році, також у знак солідарності зі страйком працівників компанії, інтернет-спільнота закликала не купувати товари у сервісах Amazon.

 

Раніше ми повідомляли, що статки засновника і генерального директора Amazon Джеффа Безоса досягли позначки в 100 мільярдів доларів на піку розпродажів «чорної п’ятниці» у 2017-му році.