Книжковий Арсенал

«Книжковий Арсенал» почав приймати заявки від учасників на 2020-й рік

12.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та подієвій програмі в межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», що відбудеться 20–24 травня 2020 року. Про це повідомляє офіційний сайт «Мистецького Арсеналу».

Організатори запрошують видавців, ілюстраторів і культурні інституції подавати заявки на стендову участь. За їхніми словами, участь у «Книжковий Арсенал» «це прекрасна нагода розширити коло читачів, представити свої нові книги, привернути увагу до попередніх видань та зустрітися з професійною спільнотою».

 

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 31 січня 2020 року включно. Докладнішу інформацію читайте на сторінці «Учасникам виставки-ярмарку» сайту Мистецького арсеналу.

 

Затвердження претендентів на участь у виставці-ярмарку базується на механізмі експертного відбору. Над цим працюватиме створений цьогоріч Комітет з відбору, дотримуючись при цьому своєї кураторської рамки. Водночас у «Мистецькому арсеналі» зазначають, що фестиваль підтримує нових незалежних гравців, сприяючи якісній конкуренції на ринку.

 

Цього року організатори суттєво змінили та допрацювали умови участі у фестивалі. «Головною інновацією цього року є впровадження електронного документообігу. Це означає, що учасники фестивалю будуть реєструватися через сайт і підписувати договори про участь за допомогою електронного цифрового підпису», — розповідає технічна директорка фестивалю Віра Кружиліна.

 

Вона також додає, що це нововведення — ще один крок у напрямку екоспрямування, яке Мистецький арсенал активно втілює у всіх проєктах, поширюючи ідеї дбайливого ставлення до ресурсів і відповідального споживання. Електронна подача заявки дасть змогу мінімізувати використання паперу, пришвидшить процес і, як сподіваються організатори, буде зручною для учасників.

 

«Запрошуємо претендентів до участі у Книжковому Арсеналі обрати для себе оптимальний варіант представлення, зваживши на власні ресурси, масштаб діяльності, мету участі. Зокрема, ми впроваджуємо формат безстендового учасника для тих, хто обирає не бути представленим у ярмарковій частині з власним стендом, але мати проявлення в програмі», — говорить координаторка фестивалю Юлія Козловець.

 

Цей формат дає можливість презентувати на сценах Книжкового Арсеналу окремі видання, навколокнижкові проєкти, культурні ініціативи, влаштувати зустрічі наживо зі своєю аудиторією.

 

«Кураторській команді важливо створити змістовну та різноманітну програму подій, де б обговорювалися актуальні смисли й контексти, були експерименти з форматами та концепціями. Ми шукатимемо в заявках претендентів нові ідеї, нові імена, нові фокуси та теми», — додає Козловець.

 

Ідеї своїх заходів можна надсилати до 3 лютого 2020 року включно, а результати відбору слід очікувати на початку березня. Команда розгляне їх та спробує вписати в загальну концепцію в разі віднайдення спільних точок і тем. Докладніше читайте на сторінці «Учасникам програми» сайту Мистецького арсеналу.

 

Раніше повідомлялося, що Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголосив фокусну тему і кураторів 2020 року.

 

Як відомо, IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» проходив з 22 по 26 травня цього року і зібрав 150 українських видавництв, понад 1000 новинок, майже 500 подій, понад 90 іноземних гостей із 30 країн та 57000 відвідувачів.

 

Також цьогоріч Книжковий Арсенал переміг на International Excellence Award у номінації The Literary Festival на 48-му Лондонському книжковому ярмарку.