дитліт

Книжковий Арсенал розкрив подробиці цьогорічної дитячої програми

13.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» розкрив подробиці цьогорічної дитячої програми. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

Тема цьогорічної дитячої програми фестивалю – «Ось, власне!». За словами організаторів, вона ставить у центр уваги своїх літературних «зірок», засвідчує їхні важливість і потенціал, а також має на меті зробити їх максимально впізнаваними серед читачів. Одночасно в одному просторі працюватимуть десятки сучасних відомих письменників різних жанрів – від авторів книжки-картинки до химерного роману. Кураторкою програми виступить Юлія Козловець, яка займається цим напрямком фестивалю з 2012-го року.

 

Програма передбачає наймасовіші в історії автограф-сесії улюблених дитячих авторів, «живк бібліотеку», батли, «акваріум», дискусії та антидискусії, квести й інтерактивні презентації, низка подій із фокусом на підлітковій та молодіжній літературі, авторські читання та сторітайми. Партнером цієї частини Дитячої програми виступає проект підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

 

Міжнародна складова Дитячої програми має в цьому році професійне спрямування. За підтримки Посольства Швейцарії в Україні до України приїздить Ліз Пейдж, виконавча директорка Міжнародної Ради з дитячої та юнацької книги IBBY, голова журі так званого «Малого Нобеля» – премії імені Г. Андерсена.

 

Також повідомляється, що Книжковий Арсенал надасть можливість всім охочим переглянути колекцію IBBY Honour List, вибірку видатних, нещодавно опублікованих дитячих книжок та пошанування письменників, ілюстраторів та перекладачів з країн-членів IBBY.

 

Спеціальним гостем Дитячої програми стане Руне Белсвік, відомий норвезький письменник, драматург і автор дитячих книг, номінант премії ALMA, книжки якого ставлять поряд із творами Астрід Ліндгрен, Туве Янссон і Алана Мілна.

 

Також за 5 дитячих днів відвідувачі матимуть змогу прийти на книжковий ранок для малюків 0-3 та їхніх батьків, відвідати майстерню «Читай да DIY» за підтримки Kyiv Mini Maker Fair, інтерактивний читацький простір від «Бібліотеки майбутнього».

 

Очікується нагородження переможців конкурсу відгуків школярів «Читай-пиши» Благодійного фонду Сергія Жадана, фінал конкурсу «Антитвір» від Освітньої лабораторії Мистецького арсеналу та традиційна «Дуже особлива подорож» для підлітків з інвалідністю.

 

Раніше повідомлялося, що стали відомі основні програми та проекти IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

 

Нагадаємо, що цього року Книжковий Арсенал переміг на International Excellence Award у номінації The Literary Festival на Лондонському книжковому ярмарку.

 

Читайте також про торішній Книжковий Арсенал.