Книжковий Арсенал

Книжковий Арсенал цього року відбудеться й наживо

26.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та програмі подій в межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Захід відбудеться 26-30 травня 2021 року.

 

Через карантинні обмеження, фестиваль цього року пройде у змішаному форматі. Частина заходів відбудеться у просторі Арсеналу.

 

Як саме зміниться фестиваль коментує директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта: «Безпека відвідувачів та учасників Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» для нас завжди була і залишиться пріоритетом. Тому цього року ярмарок та подієва частина матимуть менше учасників. Ми зосередимося на тому, щоб розмістити всіх безпечно в просторі Арсеналу. Наприклад, розробляємо послотну відвідуваність фестивалю, щоб запобігти скупченням людей. Цього року, який все ще залишається дуже складним, Книжковий Арсенал буде не таким гамірним і велелюдним, як завжди, але він дозволить і видавцям, і читачам, і авторам усе ж таки зустрітися».

 

Водночас в онлайн-форматі пройдуть події із залученням учасників та відвідувачів з різних куточків світу. Для цього буде створений новий сайт Книжкового Арсеналу зі зручною навігацією та додатковими можливостями для представлення видавців.

 

За словами координаторки фестивалю Юлії Козловець, у межах фестивалю відбудеться професійна програма для видавців, агентів, літературних менеджерів із фокусом на міжнародну співпрацю.

 

«Книжковий традиційно матиме ефективну промокампанію, цьогорічна мета якої — зібрати щонайменше 50 тисяч відвідувачів як в просторі Арсеналу, так і онлайн. Традиційна візуальна складова фестивалю, разом із унікальним простором Старого арсеналу, знайде своє місце і в онлайн-програмуванні», – розповіла вона.

 

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймають до 12 лютого 2021 року. Заявки до програми подій – до 17 лютого 2021 року.

 

Зверніть увагу, що цього року організатори оновили умови участі у фестивалі.

 

Затвердження претендентів на участь у виставці-ярмарку тепер відбуватиметься шляхом експертного відбору, про що буде повідомлено на початку березня у письмовій формі.

 

Фокус-темою цьогорічного фестивалю стануть «оптимісти скептики», яку куруватиме літературознавець Ростислав Семків.

 

Нагадаємо, 2020 року, як і більшість всеукраїнських та міжнародних заходів, Книжковий Арсенал був перенесений, проте частина заходів відбулася онлайн.