путін

Книжку про путіна, ностальгію за «совком» і тероризм у росії виклали у вільний доступ

09.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво Vivat виклало в мережу книжку «Путінократія» Бориса Райтшустера. Про це видавництво повідомило на своїй сторінці у фейсбуці.кни

 

Як зазначило видавництво, зараз книжка як ніколи актуальна для всіх, хто хоче прослідкувати, як путін став ідолом в країні і як громадяни стали підтримувати всі, навіть найбільш абсурдні, його рішення.⠀

 

У передмові до останнього німецького видання автор написав: «Вісім років по тому, вже після війни в Грузії та окупації Криму, з’ясувалося, на жаль, що застереження не були перебільшені».

 

«Відомий німецький журналіст Борис Райтшустер показує читачеві всі грані особистості президента росії путіна — людини розумної, харизматичної, владної і жорстокої. Як він прийшов до влади і яким чином до цього причетна система КДБ? Чому росіяни обрали такого правителя і яку роль у цьому відіграла всенародна ностальгія за «совком»? До яких методів вдавалися путін та його оточення, щоб зміцнити свої позиції, і як далеко сягає своїм корінням тероризм у росії? Що взагалі змінилося у величезній країні з приходом до влади клану путіна? Тут — відповідь на запитання, як саме змогла людина поставити на коліна найбільшу країну, при цьому налаштувавши проти себе весь цивілізований світ», — ідеться в анотації.

 

Завантажити книжку можна за посиланням.

 

Як відомо, вільний доступ також відкрили до видань «37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи» (Наш Формат), «22: Містичний випадок на Вознесенському узвозі у Києві» (Видавництво Олександра Савчука), «Без паніки! Як вижити, боротися й перемогти під час бойових дій» (Астролябія).

 

Нагадаємо, видавництво «Родовід» виклало у вільний доступ електронний примірник книжки «НАШ ГЕРБ. Українські символи від княжих часів до сьогодення».

 

Чільне зображення: Vivat