медіа

Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту

26.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Команда «Тиктор медіа» — медіа про культуру та внутрішній туризм втратила доступи до наших майданчиків — сайту і соцмереж. Про це співзасновниця «Тиктор медіа» Мар’яна Хемій повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

За її словами, редакції пропонують дати доступ до сайту, або обмінявши його на непосильну для волонтерського проєкту суму, або ж сайт «буде використовуватися на власний розсуд» людиною, що співзаснувала видання.

 

«У квітні розробник, із яким працюємо з моменту заснування проєкту, оновив сайт медіа, що прискорило його роботу, й додав новий функціонал, зокрема рубрику “Куди піти”, яку ми пропрацювали разом. Та водночас не передав нам на мої прохання доступи до сервера, на який сайт переїхав. Натомість днями я отримала від нашої спільної колеги вимогу виплатити значну грошову компенсацію в обмін на доступ до сайту і соцмереж Тиктора. Поки ми ще спілкувалися, доступи команді вже почали обмежувати. Після публікації останнього допису ми їх усі повністю втратили», — розповіла Хемій.

 

Вона додала, що вірить у позитивне вирішення ситуації.

 

«Протягом усього періоду існування Тиктора ми позиціонували наше медіа як незалежний волонтерський проєкт, практично всі члени команди якого мають також іншу зайнятість. Існування проєкту – заслуга передусім цих людей, які працювали на власному ентузіазмі протягом цього часу. Ми не очікували таких непередбачуваних і різких дій від членів команди, що не були залучені до поточної роботи редакції», — написала SMM-менеджерка медіа Віта Віолет.

 

За її словами, наразі редакція працює над тим, щоб перевести справу в юридичну площину.

 

Читомо звернулося по коментарі до співзасновниць «Тиктор медіа» Мар’яни Хемій та Ірини Стахурської й наразі очікує на відповідь.

 

«Тиктор медіа» — онлайн-ресурс, що розповідає про культурні події, книжкові новинки, видавничий бізнес, мистецтво та мандрівки в Україні. Його заснували Мар’яна Хемій та Ірина Стахурська. Вони назвали видання на честь відомого українського медіамагната і видавця Івана Тиктора, щоб привертати увагу до «його прогресивних рішень у медіабізнесі та книговиданні, а також відкривати для широкої аудиторії історії успіху людей, що працюють у сфері культури».

 

Як повідомлялося, медіа заснували 2021 року. Тоді команда «Тиктор медіа» оголосила збір коштів на діяльність проєкту.

 

Читайте також: Бути Тиктором: виклики українського видавничого супергероя

 

Чільне зображення: Тиктор медіа