Календар подій

Лавреати премії імені Юрія Шевельова подискутують про Україну і світ

Лавреати Премії імені Юрія Шевельова Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе і Тарас Лютий подискують про значення української боротьби за свободу для сьогоднішнього світу.

Ця розмова розпочне «Шевельовіану» – цикл діалогів про Україну і світ у співпраці подкасту «Культ», Українського ПЕН та Харківського ЛітМузею.

 

Володимир Єрмоленко – філософ, письменник, журналіст. Автор книжок «Оповідач та філософ» (2011), «Далекі близькі» (2015), «Ловець океану» (2017), «Плинні ідеології» (2018). Доктор політичних студій, кандидат філософських наук, магістр міжнародних відносин. Головний редактор UkraineWorld, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна». Співавтор подкасту Kult про визначальні епохи в історії культури та культових авторів.

 

Вахтанґ Кебуладзе – філософ, письменник, публіцист, перекладач, спеціаліст із феноменології. Автор посібників «Феноменологія» і «Феноменологія досвіду», а також збірки есеїв «Чарунки долі». Доктор філософських наук. Професор кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка. Учасник музичного гурту «Джин».

 

Тарас Лютий – доктор філософських наук, письменник, колумніст та музикант. Професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. Старший науковий працівник відділу філософської антропології Інституту філософії імені Григорія Сковороди. Автор наукових монографій «Нігілізм: анатомія Ніщо» (2002), «Ідеологія: матриця ілюзій, дискурсів і влади» (2016), поетичної збірки «Елегії» (2010), збірки поезій та оповідань «Паладини луни» (2019), збірки малої прози «Вулики сновидінь» (2007), а також збірок есеїв «Корабель шаленців» (2017) та «Культура принад і спротиву» (2020).

 

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

 

У межах події організатори приймають благодійні внески для фонду «Доброчинець», який допомагає військовим та цивільним Харкова.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект