Календар подій

Любомир Стринаглюк презентує «Таємні дотики» у Львові

22 вересня о 18:30 Видавництво Старого Лева запрошує на презентацію книжки франківчанина Любомира Стринаглюка «Таємні дотики».

Подію модеруватиме Мар’яна Савка.

 

«Збірка сповнена потужного метафоризму, непростої символіки, драматичної життєвої естетики й водночас ідилічності. У своїх віршах поет торкається тем тілесності та інтимності, патріотичності й філософського сприйняття світу. Це книжка, яку варто читати неспішно, сповна розкриваючи для себе всю глибину, заховану поміж рядками і символами, між розмислами ліричного героя та живою енергією поетичного слова», – пишуть у видавництві про книжку.

 

Художнє оформлення видання здійснила Ніни Андрухович.

 

Любомир Стринаглюк – поет, публіцист, літературознавець, журналіст, громадський діяч. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Автор поетичних збірок «Медовий кумир» (1998), «Бентежні видива» (2012), «Таємні дотики» (2022) та публіцистичної книги «Знаки часу. Розпізнавання» (2015), яка при перевиданні отримала назву «Знаки часу. Розпізнавання. Небезпечні символи для нашої віри» (2016), і згодом було написане продовження «Знаки часу. Тлумачення» (2017).

 

Мар’яна Савка – головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка актриса, перформерка, художниця, лідерка тріо «Мар’яничі». Авторка 20 книжок для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика «Меланхолії». Від 2017 року є Посланцем з толерантності ПРООН в Україні, з 2018-го — входить до ПЕН-клубу, має титул «Обличчя Львова» за версію журналу «Boom Awards».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект