листування

Любовні листи Боба Ділана продали за $ 670 тис.

21.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Любовні листи поета, музиканта, лавреата Нобелівської премії з літератури 2016 року Боба Ділана продали на торгах RR Auction за $ 670 тис. Про це повідомляє Assosiared Press.

З молотка пішли послання молодого Ділана, адресовані його шкільній подрузі Барбарі Енн Г’юітт та надіслані їй протягом 1957–1959 років. Вони розкривають подробиці маловідомого періоду життя тоді ще музиканта-початківця Роберта Ціммермана, а також містять уривки віршів. 

 

Після смерті Барбари Енн Г’юітт в 2020 році листи знайшла її донька, яка забрала їх на зберігання, а пізніше виставила на продаж.

 

 

Унікальний лот придбали представники Livraria Lello — однієї з найстаріших (заснована 1869 року) й найвідоміших книгарень Португалії, що розташована у місті Порту.

 

42 листи, загальний обсяг яких складає 150 аркушів, увійдуть до архіву Livraria Lello та будуть доступні для вивчення прихильниками Боба Ділана та вченими.

 

Нагадаємо, у Франції вперше опублікували любовні листи письменника Антуана де Сент-Екзюпері та його дружини Консуело Сунцин.

 

Читайте також: Рок й поетична експресія: 15 фактів про нобелівського лауреата з літератури Боба Ділана

 

Фото: AP Newsroom