Календар подій

Відбудеться презентація книжки Людмили Таран «Айвенго, або чоловіки – це…»

Людмила Таран в онлайн-форматі презентує нову книжку «Айвенго, або чоловіки – це…». Це – 14 різних історій і правдивих чоловічих портретів. Людмили Таран і Євгенія Кононенко поговорять про чоловіків, перші почуття та зріле кохання, непрості стосунки та щасливі шлюби, про фатум і вибір.

 

У центрі творів — чоловіки різних поколінь і характерів. Сильні духом і слабкі, віддані та зрадливі, романтичні й цинічні, молоді та старі. Поряд із ними постають яскраві та влучні жіночі образи. Верона, Венеція, українське село, столиця під час Революції Гідності, чужі квартири, похмурі вагони — читачі опиняються в різних місцях і часових проміжках та крізь шпарку заглядають в чужі, але такі знайомі історії.

 

Людмила Таран — письменниця, журналістка, літературознавиця. Закінчила філологічний факультет Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка. Вивчала чеську мову у Літній школі слов’янських студій Масарикового університету. Працювала вчителькою в одній із шкіл Києва, провідною науковою працівницею Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського, керівницею прес-центру Національного університету Києво-Могилянська академія, редакторкою відділу часопису «Українська культура», оглядачкою газети «Вечірній Київ», старшою науковою працівницею Українського центру культурних досліджень. Авторка численних збірок поезій і короткої прози, інтерв’ю та статей. Твори перекладали англійською, литовською, польською, російською мовами. Членкиня Асоціації українських письменників і Національної спілки письменників України.

 

Модераторка: Євгенія Кононенко.

 

Детальніше за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект