кадри

Лондонський книжковий ярмарок отримав нового директора

07.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

7 вересня новим директором Лондонського книжкового ярмарку став Гарет Реплі. Про це повідомляють на сайті ярмарку. 

Як зазначають, Реплі має 13-річний досвід проведення масштабних міжнародних заходів. Він працював у низці галузей, зокрема сільському господарстві й енергетичному секторі. Останні три роки новий директор проживав в Об’єднаних Арабських Еміратах та організовував заходи на Близькому Сході, Африці.

 

«Я дуже радий приєднатися до Лондонського книжкового ярмарку як його новий директор і не можу дочекатися, щоб розпочати роботу над фантастичною пропозицією для ярмарку 2023 року наступної весни», сказав Гарет Реплі. 

 

Він також зазначив, що знає, наскільки важливий Лондонський книжковий ярмарок для світової видавничої спільноти й тому налагоджуватиме відносини зі всіма зацікавленими сторонами, щоб «переконатися, що важлива роль ярмарку в галузі й надалі буде сильнішою, ніж будь-коли». 

 

Також Девід Рош, голова Консультативної ради LBF, прокоментував: «Лондонський книжковий ярмарок є однією з перлин у короні книжкового світу, і 2022 рік став особливо особливим моментом, коли ми змогли фізично знову зібратися в одному місці після такої тривалої розлуки».

 

Крім того, Керрі Прінс, директор із розвитку компанії RX UK, що займається розвитком організацій і підприємств, додав: «Завдяки багаторічному досвіду Гарета в проведенні великих заходів, у поєднанні з проникливістю та пристрастю до видавничої справи Консультативної ради та наших партнерів по всьому світу Лондонський книжковий ярмарок буде в надійних руках».

 

Раніше директором був Енді Вентріс. 

 

Перший книжковий ярмарок під керівництвом Гарета відбудеться наступного року з 18 по 20 квітня. Додаткову інформацію про нього оголосять восени.

 

Нагадаємо, що Лондонський книжковий ярмарок відмовився від російського павільйону у 2022 році. 

 

Читайте також: Україна у центрі світової уваги: як пройшов Лондонський книжковий ярмарок 2022

 

Фото: Лондонський книжковий ярмарок