бойкот рф

У Лондоні на книжковій виставці теж не буде російського павільйону

03.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Лондонський книжковий ярмарок відмовився від російського павільйону на майбутньому ярмарку. Про це повідомив директор Лондонського книжкового ярмарку Енді Вентріс.

 

«Reed Exhibitions Ltd [компанія, що організовує Лондонський книжковий ярмарок] рішуче засуджує вторгнення Росії в Україну. Вона солідарна з народом України, зокрема з нашими співробітниками по всьому світу, які мають родину та друзів в Україні. Ми також солідарні з нашими російськими працівниками, які працюють у складних умовах», — ідеться у його заяві.

 

Енді Вентріс зазначив, що Reed Exhibitions Ltd дотримується урядових санкцій та політики на кожній території, де працює, у середовищі, що швидко змінюється.

 

«За взаємною згодою на Лондонському книжковому ярмарку 2022 немає російського павільйону», — наголосив він.

 

Лондонський книжковий ярмарок припинив співпрацю з російськими видавцями у відповідь на запит 12 культурних інституцій Латвії, Литви та Естонії, що закликали Франкфуртський книжковий ярмарок, Лондонський книжковий ярмарок та Болонський книжковий ярмарок підтримати Україну та обмежити зв’язки з представниками Російської федерації.

 

Раніше  Франкфуртський та Болонський книжковий ярмарки також відмовилися від співпраці з РФ.

 

Як повідомлялося, чеський книжковий ярмарок «Світ книги» також припиняє співпрацю з видавцями РФ.

 

Читайте також: Яскравий лондонський дебют: перемоги Арсеналу та увага до українського стенда

 

Джерело: Publishing Perspectives