бойкот рф

Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

01.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Болонський дитячий книжковий ярмарок та пов’язані з ним організації призупиняють співпрацю з російськими видавцями. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

 

«Болонський дитячий книжковий ярмарок та пов’язані з ним організації хочуть висловити своє засудження російської агресії в Україні. BCBF може підтвердити, що співпраця з усіма російськими державними установами, які відповідають за організацію російського колективного стенда на майбутній ярмарку, негайно припиняється», — повідомили у заяві.

 

Серед організацій, що припинили співпрацю — власне Болонський дитячий книжковий ярмарок, ярмарок з ширшою професійною авдиторією BolognaBookPlus та торгова виставка Bologna Licensing Trade Fair. Як зазначили у заяві, вони «були та продовжують підтримувати Українську асоціацію видавців і продовжуватимуть рекламувати їхні книжки, ілюстраторів та письменників за їх відсутності на цьогорічному заході».

 

«Книги різного віку залишаються мостом між культурами, і ніколи раніше видавнича індустрія для дітей і всіх не була такою важливою», — додали у заяві.

 

Оригінал:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Bologna Children’s Book Fair (@bolognachildrensbookfair)

 

Раніше повідомлялося, що організатори Франкфуртського книжкового ярмарку теж призупинили співпрацю з РФ.

 

Нагадаємо, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів звернулася до Міжнародної асоціації видавців з проханням підтримати найсуворіші санкції. Міжнародна асоціація видавців відповіла, що шукає способи підтримати українських видавців.