Book Forum

Львівський палац мистецтв висловився на підтримку Book Forum

17.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Львівський палац мистецтв висловив підтримку Book Forum та повідомив про готовність надати у 2020-му ту ж саму виставкову площу для ярмарку, що і в попередні роки. Про це йдеться в офіційній заяві, яку опублікували на офіційній сторінці Палацу мистецтв на Facebook.

«Договір на 2020 рік між Форумом та палацом мистецтв підписаний ще в грудні 2019 року. Окрім того, покращилися умови для проведення як Форуму, так й інших заходів (у минулому році близько 200)», – говориться у повідомленні.

 

Зокрема у Палаці мистецтв зазначають, що тепер у приміщеннях вставлена система кондиціонування, аудіосповіщення та інформування, пожежної безпеки, а також відкриті конференц-зал на 150 місць та два зали по 30 місць. Також у виставковому просторі встановлені нові вікна, відновлений високий зал для експозицій, відновлені камери відеоспостереження, замінена система водопостачання та багато іншого.

 

«На 2020 рік Львівською обласною радою та ЛОДА підтримано виділення палацу мистецтв коштів в сумі 3 млн 850 тис. грн на встановлення сучасних віконних систем та дверей 1-го і 2-го поверхів та часткове утеплення покрівлі», – йдеться у заяві.

 

Також у Палаці мистецтв наголосили, що проведення Book Forum важливе для популяризації української книги та підтримки українських книговидавців.

 

Раніше повідомлялося, що Громадська організація «Форум видавців» оприлюднила офіційну заяву щодо ситуації, яка склалася довкола Палацу мистецтв у Львові та інформації про те, що частину його території отримали в оренду власники кількох місцевих нічних клубів і стрип-барів.

 

Як відомо, ще раніше засновниця ГО «Форум видавців» Олександра Коваль заявила, що Дитячий форум і Форум видавців витісняють із Львівського палацу мистецтв.

 

Фото: yonik.me