Дитяча проза і поезія

Данієль Воллес. Людина-павук. Світ очима супергероя

Людина-павук. Світ очима супергероя  / Данієль Воллес ; Худож. Мірко П’єрфедерічі; Пер. з англ. М. Восковнюк. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 64 с. ISBN 978-966-948-002-6

 

Життя супергероя і так нелегке, а тут ще й проблеми з дівчиною та на роботі… У книжці «Світ очима супергероя. Людина-павук» дотепний герой розповість, як йому вдається балансувати у подвійному житті, не втрачаючи почуття гумору навіть тоді, коли доводиться стикнутись із доктором Восьминогом чи Зеленим Гобліном. Секрети догляду за костюмом, веселі афоризми, труднощі професії – все це стане предметом розмови Павучка з героями-початківцями, які хочуть почути корисні поради, щоб теж досягти успіху.

Insight Legends – це серія з бібліотеки поп-культури, до якої входять книжки, що в подробицях розглядають епохальних персонажів та інші елементи зі світів коміксів, телебачення й відеоігор. Ця серія пропонує незрівнянно детальний огляд найулюбленіших героїв і лиходіїв сучасної фантастики й світів, у яких вони живуть.

 

«Зазвичай я дотримуюся свого класичного образу. Я не такий, як Залізна людина. Той хлопець робить стільки костюмів, що навіть мені один подарував. Але час від часу потрібно дивувати чимось новеньким. Не хвилюйся, зазвичай я притримую це на особливий випадок! Ось тобі кілька варіантів для загального уявлення. Тільки не копіюй мій стиль!

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект