ілюстрації

Майстерня «Аґрафка» серед переможців конкурсу Sharjah Children’s Book Awards

19.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ілюстрації до видання Романи Романишин та Андрія Лесіва «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» потрапила до списку переможців цьогорічного конкурсу Sharjah Children’s Book Awards. Про це йдеться на сторінці фестивалю Sharjah Children’s Reading Festival. 

Книжка вийшла у «Видавництві Старого Лева» у 2020-му році. «Куди і звідки», за словами авторів, «візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років». Вона розповідає про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води й планети.

 

 

Sharjah Children’s Book Awards — це книжкова премія, що вручається на дитячому книжковому фестивалі Sharjah Children’s Reading Festival, який проходить у Шарджі, Об’єднаних Арабських Еміратах. Він організовується державною установою Sharjah Book Authority (SBA). 

 

Нагадаємо, що раніше видання отримало почесну відзнаку на престижному конкурсі книжкового дизайну Best Book Design from all over the World та потрапило до списку переможців Nami Island International Picture Book Illustration Concours 2021

 

Крім того, ця книжка отримала гран-прі та перемогу в номінації «Дитяча книга» в українському конкурсі «Найкращий книжковий дизайн-2021», що відбувся в межах Х Книжкового Арсеналу.