Львівський медіафорум

Медіаконференція LMF 2023 оголосила програму подій 

19.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Медіаконференція LMF, що відбуватиметься у Львові з 25 по 27 травня, оголосила повну програму подій. Про це повідомляється на сайті Lviv Media Forum.

 

«Одним із завдань Львівського медіафоруму є адвокація України в міжнародних професійних колах. — зазначила Ольга Мирович, голова ГО Львівський медіафорум. — Саме тому ми намагались збалансувати склад спікерів так, щоб серед них були не лише ті, хто нас безумовно підтримує, а й помірковані скептики».

 

Серед спікерів ІХ LMF, які матимуть персональні виступи чи представлятимуть на панельних дискусіях Україну, заявлені: Оксана Забужко, Володимир Єрмоленко, Наталія Гуменюк, Євген Глібовицький, Масі Найєм, Настя Станко, Ольга Руднєва, Андрій Куликов. Разом з ними участь у заходах братимуть іноземні медійники: Хрістофер Оккіконе (Wall Street Journal), Рафаель Міндер (Financial Times), Джанін ді Джованні, військова кореспондентка, Рон Хавів (New York Times/Washington Post) та інші.

 

Також Ольга Мирович заявила, що «панелі LMF 2023 — це нагода для українського громадянського суспільства зробити zoom out і краще зрозуміти логіку десижнмейкерів та експертів з країн Європи та США, наблизитись до розуміння того, як нам знаходити точки перетину та спільні рішення».

 

З повною програмою ІХ LMF можна ознайомитись на сайті форуму.

 

Через виклики й обмеження воєнного часу LMF 2023 відбудеться в оновленому гібридному форматі — офлайн та онлайн.

 

Прямі трансляції відбуватимуться двома мовами — українською та англійською. У глядачів і глядачок буде можливість ставити запитання спікерам і спікеркам у коментарях у режимі реального часу. Дивитись прямі трансляції LMF 2023 можна буде у Facebook та YouTube.

 

Нагадаємо, фокус-темою LMF 2023 буде «Після війни чи перед війною. Як цивілізації перемогти хаос?»

 

Читайте також: Обережний оптимізм попри ризики: як живуть українські книгарні під час війни