книжковий арсенал-2021

Megogo транслюватиме події Книжкового Арсеналу

19.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Із 23 по 27 червня на медіасервісі Megogo відбудуться онлайн-трансляції подій Десятого Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал. Про це повідомила пресслужба Книжкового арсеналу.

 

Megogo, офіційний цьогорічний транслятор, забезпечуватиме знімальний процес. Розпочинатиметься показ фестивалю 23 червня, о 17:30 прямою трансляцією церемонії відкриття та нагородження переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн−2021».

 

Трансляції будуть доступними на Megogo за посиланням. З графіком трансляцій можна ознайомитись на сайті Книжкового Арсеналу — біля подій, що транслюватимуться, є кнопка «Трансляція».

 

Перегляд подій Книжкового Арсеналу на Megogo буде безкоштовним для незареєстрованих користувачів сервісу. Усі охочі зможуть дивитися подію із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше. Після завершення подій перегляд буде доступним у записі.

 

«Трансляції матимуть змогу побачити глядачі по всьому світу, зокрема і в так званих «посольствах» Книжкового Арсеналу — у 187 бібліотеках України та світу. Читачі цих бібліотек збиратимуться разом, щоб подивитись та потім обговорити побачене», − додають організатори.

 

Як відомо, Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал заснували і проводять у Мистецькому арсеналі з 2011 року. Щороку він збирає понад 100 іноземних гостей, більш як 200 видавців та культурних інституцій, понад 55 тисяч відвідувачів.

 

2019 року Книжковий Арсенал у Лондоні отримав звання «Найкращий літературний фестиваль світу».

 

Також ви можете ознайомитися з програмою Х Книжкового Арсеналу.