Барак Обама

Мемуари Обами ще до виходу стали бестселером на Амазоні

15.11.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Іспаномовна версія першого тому президентських мемуарів Барака Обами «Земля обітована» стала бестселером на Amazon. Книжка має побачити світ 17 листопада.

 

Видає мемуари видавництво Debate (Penguin Random House Grupo Editorial).

 

«Це захоплива, глибоко особиста розповідь про історію в процесі становлення – від президента, який надихнув нас повірити в силу демократії.

 

У хвилюючому, довгоочікуваному першому томі своїх президентських мемуарів Барак Обама розповідає історію своєї неймовірної одісеї з юнака, що шукає свою особистість, до лідера вільного світу, описуючи у найменших деталях як свою політичну освіту, так і знакові моменти його першого терміну історичного президентства – час драматичних змін та потрясінь.

 

 

Обама відправляє читача в чарівну подорож від своїх перших політичних прагнень до вирішальної перемоги в штаті Айова, яка продемонструвала силу масового активізму, до переломної ночі 4 листопада 2008 року, коли він був обраний 44-м президентом США, ставши першим афроамериканцем, що обійняв найвищу посаду в країні», – йдеться в описі видання.

 

Як ми раніше повідомляли, «Земля обітована» має вийти одразу 25 мовами. Крім цього, побачить світ і аудіокнижка, з голосом самого Обами.

 

Мемуари вийдуть у двох томах, дата випуску другого тому поки невідома. Англомовна версія книжки має 768 сторінок з двома 16-сторінковими вставками з фотографій.

 

Ось, як говорить про мемуари сам колишній американський президент: «Я провів останні кілька років у рефлексіях щодо мого президентства, і в «Землі обітованій» спробував дати чесний звіт про свою президентську кампанію та час перебування на посаді: ключові події та людей, які їх сформували; мій погляд на те, що я зробив правильно і яких помилок допустився; а також про політичні, економічні та культурні сили, з якими довелося зіткнутися моїй команді – і з якими ми, як нація, досі боремося.

 

Нагадаємо, цього року у видавництві КМ-Букс вийшла книжка Деніала Сміта «Думати, як Барак Обама».

 

Читайте також про улюблені книжки Обами 2019 року.