медіа під час війни

Мінкульт не відсторонить журналістів, що працювали на Медведчука, від національного телемарафону

14.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство культури та інформаційної політики відхилило заклик журналістів відсторонити від національного телемарафону тих ведучих, які поширювали російську пропаганду. Відповідь оприлюднили на офіційному сайті МКІП.

 

У міністерстві зазначають, що заклик відсторонити журналістів каналів Віктора Медведчука від національного телемаратону — «розпалювання конфлікту та ворожнечі» під час «критичних часів для України», тож відомство не втручатиметься в кадрову політику каналів.

 

«Сьогодні важливим є те, хто залишився, перейшов на сторону України та кожен день доводить свою позицію своєю сумлінною цілодобовою працею, тому вбачаємо доцільним саме зараз, під час війни, в першу чергу звертати увагу на позицію, яку прийняли зазначені у списку ведучі. Сьогодні нам потрібна кожна людина, кожен спеціаліст, який працює на єдиному інформаційному державному фронті для відстоювання нашої державності та перемоги над російськими загарбниками.», — наголошують у Мінкульті.

 

У Мінкульті додають, що зараз інформаційний простір країни заповнюється конфліктами всередині суспільства, попри те, що великі медіагрупи за підтримки міністерства створили медіапростір для боротьби з російською пропагандою та об’єднання.

 

«Наш вдалий супротив та фактично перемога в інформаційній війні з росією говорить про те, що ідея та реалізація були досить вдалими», — повідомляють в міністерстві.

 

Також у заяві ідеться про те, що в Мінкульту немає ілюзій щодо внеску каналів Медведчука у теперішню війну з росією.

 

Нагадаємо, українські журналісти закликали відсторонити від участі в національних телемарафонах та інших медійних марафонів ведучих, які багато років підігрували ворогу та поширювали кремлівську пропаганду.

 

Як відомо, українські журналісти отримали Пулітцер за точне відображення жахливої реальності.