IPA

Міжнародна асоціація видавців створила премії для інноваторів галузі

06.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міжнародна асоціація видавців (IPA) започатковує дві нові премії. Про це повідомляють на сайті асоціації.

Нагороди вручатимуть що два роки на Міжнародному конгресі видавців:

 

  • премія IPA Champion Award — для відзначення людей, які протягом своєї кар’єри вийшли за межі норми, щоб допомогти IPA досягти своїх цілей від імені видавничої галузі;

 

  • премія IPA Innovation in Publishing Award — для відзначення груп або окремих осіб, які впроваджують інноваційні практики у видавничій діяльності, які можуть бути відтворені іншими на користь усієї галузі.

 

«Сильна та об’єднана видавнича галузь вимагає від видавців спільного руху вперед, використання нових можливостей, трансформації видавничого середовища та адаптації до нових обставин і викликів. Для цього потрібні інноваційні підходи та віддані люди, які присвячують свій час та енергію об’єднанню видавничого світу. Ми з нетерпінням чекаємо відзначення двох дуже гідних лауреатів у Джакарті», — повідомив генеральний секретар IPA Хосе Боргіно.

 

Уперше премії вручать 10 листопада на 33-му Міжнародному конгресі видавців, який відбуватиметься в Джакарті з 10 по 12 листопада.

 

Детальніше про умови отримання нагород за посиланням.

 

Нагадаємо, IPA стурбована погіршенням ситуації  зі свободою публікацій у Гонконзі. Також вона закликала не екстрадувати турецького видавця і правозахисника Рагіпа Зараколу зі Швеції до Туреччини.