голосування

Мобільний книжковий додаток почав кампанію добору українських видань

03.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Додаток із коротким змістом книжок Headway запускає проєкт із збільшення присутності українських авторів у ньому. Про це Читомо повідомили організатори проєкту.

Протягом року в додатку з’являться перекази та головні ідеї 30 книжок (самарі) українських авторів. Долучитись до вибору нових видань можна через онлайн-голосування за книжки зі списку чи додавши власну рекомендацію. У переліку запропонованих авторів − Ростислав Семків, Оксана Забужко, Ліна Костенко, Олександр Михед, Сергій Жадан та інші. Крім того, у ньому видання нонфікшну, бізнесові.

 

Команда розробників, райтерів, редакторів та акторів озвучування створять самарі книжок, виданих в Україні з моменту відновлення її незалежності. Контент буде доступним користувачам застосунку Headway з усього світу англійською та іспанською мовами у текстовому та аудіоформаті. Розробники мають на меті популяризувати сучасну українську літературу у світі та допомогти людям з різних країн розвиватися з її допомогою. Проєкт «Зростай з Україною» (#GrowWithUkraine) присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

 

«Українці створюють унікальні продукти та проєкти, пишуть дивовижні книги. Ми хочемо, щоби більше людей у світі дізнавались про Україну через українських авторів та навчались завдяки їхнім ідеям», − прокоментував СЕО Headway Антон Павловський.

 

Headway − це освітній мобільний додаток, що дозволяє прочитати чи прослухати книжку за 15 хвилин. У ньому зібрані короткий зміст та інсайти понад тисячі нонфікшн видань англійською та іспанською мовами. Він став найпопулярнішим у світі в ніші самарі за кількістю завантажень. У середньому до нього приєднується близько 500 тисяч користувачів щомісяця. Додаток завантажили понад 7 мільйонів користувачів зі 140 країн світу, зокрема США, Британії, Індії та Канади.

 

Нагадаємо, минулого року створили українську мобільну платформу Lingart, де можна прочитати чи прослухати книжки. Цього року створили цифрову бібліотеку Librarius.