Моя книжкова полиця

«Моя книжкова полиця» безкоштовно пригощатиме школярів какао та печивом за 12-ки

03.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мережа книгарень-кав’ярень «Моя Книжкова Полиця» безкоштовно пригощатиме школярів какао з печивком за оцінки у 12 балів, отримані в школі. Про це повідомляє прес-служба мережі.

«Моя Книжкова Полиця» вирішили підсолодити навчання і пригощати розумників за досягнення у школі! «Віримо, що подарунки за хороші оцінки заохотять школярів до навчання», – зазначають у «Моя книжкова полиця».

 

Повідомляється, що ініціатива працюватиме за наступними правилами:

 

  • дитина отримує дванадцятку (чи «Молодець» для молодших класів) протягом тижня з профільного предмета – української мови та літератури; математики; фізики; біології; історії; іноземної мови; хімії; географії;

 

  • приходить з батьками до найближчої книгарні «Моя Книжкова Полиця» і показує щоденник з оцінкою та підписами класного керівника (або вчителя з предмета) і одного з батьків;

 

  • безкоштовно отримує какао та печиво в подарунок;

 

  • працівники книгарні поставлять відмітку поруч цієї дванадцятки, щоб наступного разу не сплутати з новою оцінкою.

 

У книгарні-кав’ярні наголошують, що подарунок можна отримати лише за одну дванадцятку за тиждень. Тобто, якщо ви отримали дванадцятку у понеділок, то наступного понеділка за неї вже не можна буде отримати подарунок.

 

Акція стартує 3 лютого, тож отримані дванадцятки будуть рахуватися також починаючи від 3 лютого.

 

Нагадаємо, що книгарні кав’ярні «Моя Книжкова Полиця» розташовані за адресами: вулиця Пушкінська, 7 (м. Театральна/м. Золоті Ворота); вулиця Срібнокільська, 1а (м. Позняки); Русанівська набережна, 4 (м. Лівобережна).

 

Раніше повідомлялося, що видавництво «Моя книжкова полиця» більше не продаватиме своїх видань у книгарні Yakaboo.

 

Читайте також: Моя книжкова полиця: література українською мовою, кава і дитячі суботи