Amazon

На Amazon можна придбати десятки біографій Зеленського, цитатник і навіть розмальовку з його фото

17.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Увага всього світу зараз привернена до війни росії проти України, тож не дивно, що міжнародна громадськість так зацікавилася біографією нинішнього президента України — Володимира Зеленського, який залишається в українській столиці й очолює оборону як  головнокомандувач згідно з конституційним обов’язком. Розповідаємо про книжки, які незабаром вийдуть у закордонних видавництвах чи в самвидаві й розкриють життєпис теперішнього українського президента.

 

В цілому на Amazon виставили 16 книжок біографії Володимира Зеленського, 4 з них доступні до передзамовлення, решту вже можна придбати. Серед доступних до передзамовлення видань — The Fight of Our Lives: My Time with Zelenskyy, Ukraine’s Battle for Democracy, and What It Means for the World  («Наша війна за життя: боротьба Зеленського за демократію в Україні та що це означає для світу») експрессекретарки президента України Юлії Мендель.

 

Книжку видасть Atria, дочірній підрозділ компанії Simon & Schuster. «У цьому відвертому і зворушливому внутрішньому звіті колишня прессекретарка Зеленського розповідає історію його неймовірного зростання від популярного коміка до президента України», — ідеться в описі.

 

Решта книжок про історію життя Зеленського — від іноземних авторів. Біографії президента України переважно пишуть автори з Великої Британії та США. Серед запропонованих видань навіть книжка From Joker to Hero: Understanding Ukraine and Zelensky  («Від Джокера до Героя: розуміння України і  Зеленського») Романа Абрамовича з росії. Її можна придбати японською, італійською, португальською, французькою, іспанською та англійською мовами.

 

Зеленський. Біографія

Польське видавництво Wielka Litera видасть біографію Володимира Зеленського 18 травня. Автор книжки — Войцех Рогацін, головний редактор щоденної газети Polska Times.

 

«Володимир Зеленський. Президент України, який уже кілька тижнів на устах усього світу. Як багато ми знаємо про харизматичного лідера, чия непохитна боротьба з російським агресором викликає широку повагу? (…) Історія життя Зеленського – це вже захоплюючий запис дорослішання до ролі, про яку ще кілька місяців тому його ніхто б не підозрював. Від популярного комедійного актора до лідера держави, яка мужньо протистояла російській агресії. Президент, який став державним діячем і символом боротьби за демократичні цінності, яким захоплюються і вже наслідують політики по всьому світу», — ідеться в соцмережах видавництва.

 

«Зеленський: малоймовірний український герой, який кинув виклик путіну та об’єднав світ»

Видання «Зеленський: малоймовірний український герой, який кинув виклик путіну та об’єднав світ» журналіста Ендрю Л. Урбана, письменника Кріс Маклеод та письменниці Ребеки Коффлер анонсував американський сайт Amazon. Біографію вже можна передзамовити, придбати її можна буде з 19 квітня. Книжку надрукує видавництво Regnery із США.

 

«Найпопулярніший комедійний актор України був малоймовірним президентом своєї країни. А тепер, що ще більш неймовірно, Володимир Зеленський став найвідомішим державним діячем світу. Хто він? Як він став міжнародним героєм нашого часу? «Зеленський: малоймовірний український герой, який кинув виклик путіну та об’єднав світ» — це переконливий опис цього захоплюючого та загадкового лідера. Ніхто не був так здивований здатністю Зеленського надихати та мобілізувати своїх співвітчизників і світ, ніж владімір путін, який очікував, що завоювання росією свого оточеного сусіда стане справою дня. Перехоплений і ізольований, путін не перший, хто недооцінив колишнього коміка зі сталевим хребтом», — ідеться в анотації. 

 

Також в анотації зазначають про життєвий шлях Зеленського і про те, що видання розповість «все, що варто знати про нову зірку світової арени».

 

Zelensky Leadership Journal

Анонсували й записник-посібник з ефективного лідерства Zelensky Leadership Journal, який можна буде придбати з 16 березня. Його автор — Джордж Достоєвський, книжка вийде у самвидаві. Інформації про автора немає.

 

«Ефективне лідерство не є даним Богом правом. Це те, чого треба навчитися і здобули через досвід. Лідерам важливо шукати приклади, які виходять за межі звичайних людських здібностей. Президент Зеленський — це зразкова фігура. Цей журнал лідеріства Зеленського послужить інструментом для написання вашого бачення, фіксації ваших думок та планування свого майбутнього як лідера», — ідеться в анотації.

 

«Хто такий президент Володимир Зеленський? Короткий портрет людини моменту в найкращу годину України»

4 березня вийшла книжка «Хто такий президент Володимир Зеленський? Короткий портрет людини моменту в найкращу годину України». Автор — Дмитро Максим, видавництво на сайті не вказали. Інформації про автора немає.

 

«У 2019 році президентом України був обраний Володимир Зеленський. Він став обличчям опору України проти вторгнення президента росії владіміра путіна в Україну.

 

Але Зеленський прийшов до влади з невеликим політичним досвідом. До того, як його обрали, він мав кар’єру коміка і був найвідомішим через те, що зіграв на телебаченні роль звичайного шкільного вчителя, який випадково потрапив у владу. Шоу «Слуга народу» йшло чотири роки, завдяки чому він став відомим. Відколи 24 лютого 2022 року почалося вторгнення росіян в Україну, пан Зеленський захопив уяву світу.

 

Хто цей новий світовий герой, який став для путіна кошмаром росії ? Чому варто боятися і цікавитися його урядом? І як він триматиме владу до наступної фази існування України?

 

Про це та інші важливі факти читайте в цьому короткому портреті», — повідомляють в  анотації.

 

Наразі книжка на сайті недоступна.

 

«Володимир Зеленський: Український Джордж Вашингтон?»

З 3 березня на Amazon можна придбати видання «Володимир Зеленський: Український Джордж Вашингтон?». Його автор — Джеффрі Кенні, який здебільшого пише про росію та російсько-українську війну, видавництва на сайті теж немає.

 

«Протягом останніх 30 років багато українців замислювалися, коли в їхній країні врешті з’явиться власна версія Джорджа Вашингтона, лідера, здатного об’єднати та привести країну до перемоги», — повідомляють в  анотації.

 

Також у ній коротко переповідають біографію Зеленського, від освіти, до ролі в «Слузі народу» та президентства. 

 

«Це була та комедія, яка проклала йому шлях до балотування в президенти. Коли Володимир Зеленський заявив про своє рішення піти в політику, він вирішив піти іншим шляхом. Через відсутність політичного досвіду та досвід в індустрії розваг Зеленського прозвали українським Дональдом Трампом, коли він вступив у президентську кампанію в Україні. Це той телевізійний комік, який кинув виклик путінським солдатам», — зазначають в  анотації.

 

«Президент-герой: біографія Президента України Володимира Зеленського»

2 квітня видавництво 27 Amigos опублікувало книжку «Президент-герой: біографія Президента України Володимира Зеленського» авторства Лео Лін. В анотації видання зазначають, що це «ідеальний подарунок». Інформації про автора немає.

 

«Володимир Олександрович Зеленський — колишній український актор, режисер, а з 20 травня 2019 року — шостий Президент України. Коли Росія нападає на його країну, він відмовляється безпечно тікати у вигнання, щоб воювати зі своїм народом. Це історія про героя. У цій біографії також представлені найкращі фотографії від відібраних професійних фотографів. Книжка надає всі основи, важливі факти та захоплюючі базові знання. Все, що потрібно знати про українських президентів», — ідеться в описі.

 

Щодо розважальних видань, то на Amazon можна навіть знайти розмальовку з фотографій Володимира Зеленського. В анотації обіцяють «години розваг і веселощів».

 

Планують до видання і збірник цитат президента України, упорядкований американською письменницею-біографісткою Лізою Рогак і  перекладачки Дейзі Гіббонс. Його можна буде придбати з 1 листопада 2022 року.

 

«Інтимний погляд на дивовижного президента України — Володимира Зеленського, нового героя Заходу. Зеленський — це той герой, про якого ми не знали, що  він нам потрібен, а може, і знали. Зараз світ хоче знати більше про героїчного президента України, який надихає, і найкращим способом для цього будуть власні слова Володимира Зеленського у великій книжці цитат, яка охоплює слова та думки Зеленського з широкого спектра питань. — від війни і миру до зміни клімату та прав ЛГБТ». 

 

Читайте також: У всіх на очах: Україна не сходить із обкладинок іноземних журналів