Simon & Schuster

Книжку Мендель видадуть у підрозділі видавництва Simon & Schuster

26.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжку експрессекретарки Президента України Юлії Мендель «Our War: Zelenskyy’s Fight for Democracy in Ukraine and What it Means for the World» («Наша війна: боротьба Зеленського за демократію в Україні та що це означає для світу») видаватиме у США дочірній підрозділ компанії Simon & Schuster, видавництво Atria Publishing Group. Про це видавництво Atria Books  повідомило у розсилці, написав Антон Мартинов на своїй сторінці у фейсбуці.

 

«Потрапити в Simon & Schuster — дуже важко. Я не видавав першу книгу пані Мендель в Україні, не буду давати оцінок. […] Тут важливо зрозуміти меседж — вперше за всю історію Україна стала цікава світу, про нас в Європі і світі нічого невідомо, це формує великі очікування і відкривається вікно можливостей в культурній площині», — повідомив Антон Мартинов, засновник видавництва «Лабораторія» та електронної бібліотеки «Librarius».

 

Війну України з росією видавець називає найбільшою з часів Другої світової війни, порівнюючи її з історією «Давида і Голіафа», що винесла Зеленського у центр світової уваги як символа відваги, героїзму та демократичних цінностей.

 

«Це історія від першої особи, як колишня прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель представляє стислу і новітню історію української демократії, розповідає про роботу поруч з Зеленським починаючи з 2019 року, коли він розпочав свою каденцію, до липня 2021 року, коли росія розпочала свою інформаційну війну проти країни (прикметно пов’язану з імпічментом президента Трампа), про її нинішню неформальну роль радниці Зеленського та живу історію України після вторгнення зі свідченнями українців під ударом», — зазначає правовласник.

 

Відомо, що вихід книжки запланували на 13 вересня 2022 року.

 

Atria Publishing Group — видавничий підрозділ одного з найбільших видавництв США Simon & Schuster. Видавнича група створена у 2002 році під назвою Atria Books. Сьогодні Atria Publishing Group має ряд імпринтів, серед авторів видавництва — Фредерік Бакман, Тіна Тернер, Ізабель Аленде та інші.

 

Як відомо, у 2021 році ексречниця Президента України Юлія Мендель написала книжку «Кожен із нас президент». Її опублікувало видавництво «Клуб сімейного дозвілля».

 

Нагадаємо, найбільші видавці світу Penguin Random House та Simon & Schuster, а також єдиний дійсний книжковий дистрибутор Великої Британії Gardners зупиняють співпрацю з російськими видавництвами. Також рішення відмовитися від продажу російських книжок підтримали літературна агенція Великої Британії Curtis Brown та видавництва Pan Macmillan і Canongate.

 

Чільне фото: фейсбук Юлії Мендель