Клуб Сімейного Дозвілля

Ексречниця Зеленського написала книжку спогадів

09.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Колишня речниця Президента України Юлія Мендель оприлюднила інформацію про майбутню книжку мемуарів. Про це стало відомо з її фейсбук-сторінки.

Книжка Юлії Мендель під назвою «Кожен із нас президент» вийде у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», якому вона висловила вдячінсть.

«Писати цю книжку було вкрай складно. Я бралася до неї не раз, прописувала по кілька десятків тисяч слів — і закінчувала проєкти. Ключовим питанням, яке постало переді мною, було те, що правда дуже багатолика і найчастіше витвережує. Тоді як більшість документальних матеріалів пишуть на підставі етичних норм, дипломатії та, будьмо відверті, бажання автора показати себе в позитивному ключі. Але не можна подавати правду, яка витвережує, залишаючись водночас позитивним героєм…», — зізналась Юлія Мендель.

 

Також екскерівниця пресслужби Президента України оприлюднила відео, у якому розповіла, що «ця книжка − спроба осмислити реалії українки, народженої наприкінці вісімдесятих».
.

 

Крім того, уривок майбутньої книжки оприлюднили на сайті «Українська правда». В уривку під назвою «Українці не розуміють одне одного не через мову, а через небажання слухати, чути і сприймати» Юлія Мендель написала власні спостереження та роздуми на теми української мови, історії України, національної ідентичності.

 

Юлія Мендель  — українська журналістка. У 2008 році закінчила Інститут філології Київського університету імені Шевченка, де вивчала англійську та польську мови, українську мову та літературу. Працювала на українських телеканалах (Еспресо, ICTV, 112, Інтер), у закордонних ЗМІ (New york Times, Spiegel, CNBC). З червня 2019 року по квітень 2021 року обіймала посаду прессекретаря Президента України Володимира Зеленського. Нещодавно стало відомо, що вона стала радницею Голови Офісу Президента України Андрія Єрмака.

 

Як відомо, у 2018 році книжка спогадів дружини президента США Мішель Обами стала бестселером. Український переклад книжки вийшов у видавництві BookChef в 2019 році, перекладач − Максим Гоцацюк.