Simon & Schuster

Власник вирішив продати видавництво Simon & Schuster, яке друкувало Ле Ґуїн та Кінга

10.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво Simon & Schuster, яке стоїть за бестселерами Стівена Кінга, Урсули Ле Ґуїн та Джуді Блум, виставили на продаж. Про це повідомляє видання The New York Times.

Його власник, медіакомпанія ViacomCBS, після «стратегічного огляду» видавництва, оголосила, що книжки вже не мають важливого значення для їхнього бізнесу, тому вони шукатимуть для Simon & Schuster нового власника.

 

Viacom та CBS нещодавно об’єдналися в одну компанію, яка робить ставку на потоковий та спортивний контент. Володіння великим книжковим видавництвом не вкладається у ці плани.

 

Simon & Schuster – одне з п’яти найбільших книговидавців США, тому його продаж може похитнути видавничу галузь країни, в якій спостерігається посилення домінування великих видавничих компаній та авторів з брендовими іменами. В останні десятиліття книжкову справу США охопила хвиля об’єднань – видавництва Penguin та Random House об’єдналися в одну компанію, а Hachette Book Group придбала корпорацію Perseus Books та News Corporation.

 

Видавництво Simon & Schuster засноване ще на початку 1920-х років Річардом Саймоном та Лінкольном Шустером. В 1924-му році воно розпочало свою діяльність з публікації збірки кросвордів. Сьогодні разом з Penguin Random House, Macmillan Publishers, Hachette Book Group та HarperCollins видавництво Simon & Schuster вважається одним з найбільших в крані. Щорічно воно публікує близько двох тисяч назв книжок.

 

Раніше повідомлялося, що американська компанія NPD Group, яка займається вивченням ринкової кон’юнктури, визначила список з десяти книжок, які найкраще продалися у США за останні 10 років.

 

Як відомо, згідно зі звітом StatShot від Асоціації американських видавців, обсяг видавничої галузі США станом на 2018-й рік становив приблизно $25,82 мільярда.