Amazon

На Amazon зростає кількість самвидавних книжок про коронавірус

15.03.2020
коронавірус

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Amazon з’являється усе більше самвидавних електронних книжок про коронавірус – від дитячих оповідань до «плагіатних» порадників, як уникнути хвороби. Про це повідомляє «The Guardian».

За запитом «короновірус» на сайті Amazon в розділі «Книги» вже видає понад 1000 результатів. 903 книжки були опубліковані протягом останнього місяця. Десятки з цих видань присвячені порадам щодо уникнення вірусу, дослідженням хвороби, хроніці подій тощо і є плагіатом новинних матеріалів.

Наприклад, книжка Карли Пенг «Wuhan 2020 Coronavirus Outbreak», яка коштує 8 доларів, містить переважно інформацію зі звіту від «Clarivate Analytics», доступного онлайн. А книжка Тайлера Моррісона «Wuhan Coronavirus» за 5 доларів базується на матеріалах із сайту «NBS».

 

Серед більш оригінальних книжок, що з’явилися завдяки коронавірусу, посібник від Аманди Кінг про те, як зробити власний антисептичний засіб удома («Why Worry About Buying Hand Sanitizers from the Stores When You Can Make Your Own at Home?») та дитяча книжка від Еллі Джексон та Лаури Коллвуд («The Little Corona King: A Gentle Story For Children About The Coronavirus»), яка обіцяє пояснити коронавірус дітям у «лагідний і позитивний спосіб та зі щасливим закінченням».

 

Amazon уже видалили десятки книжок із сайту і заявили, що «… завжди вимагали від продавців, авторів та видавців надавати точну інформацію з деталями продукту, і ми будемо видаляти ті продукти, що порушують нашу політику».

 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як коронавірус впливає на книжкову сферу.

 

 

Читайте також: Дитячий форум у Львові перенесли на вересень через коронавірус.