Дитячий форум

Дитячий форум у Львові перенесли на вересень через коронавірус

12.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Організатори вирішили перенести Дитячий форум та фестиваль дитячого читання «Книгоманія» на вересень цього року. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці ГО «Форум видавців».

«Усвідомлюючи свою відповідальність перед учасниками, відвідувачами, співорганізаторами та партнерами, ми прийняли рішення про перенесення Дитячий форум на вересень 2020 року згідно з рекомендаціями міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові», – говориться у повідомленні.

 

Спершу Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» планували провести 24 – 26 квітня. Тепер він відбудеться 17-20 вересня, одночасно з 27 BookForum.

 

Водночас протиепідемічні заходи запроваджують і у Києві. Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес у закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких, спортивних та інших школах. Також діятимуть обмеження на проведення у столиці масових заходів, зокрема, концертів, конференцій, кіносеансів тощо.

 

Як відомо, у лютому Болонський ярмарок дитячої літератури теж змінив дати проведення через надзвичайну ситуацію із коронавірусом, але згодом, після запровадження загального карантину в Італії, його скасували.

 

Раніше ми повідомляли, що через коронавірус скасували проведення книжкових ярмарків у ЛондоніПарижі та Лейпцигу.