Болонський книжковий ярмарок

Болонську виставку дитячих книжок таки скасували

11.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Болонську виставку дитячих книжок скасували  після спалаху коронавірусу в Італії. Про це йдеться на офіційному сайті виставки.

 

Разом із тим Болонська дитяча книжкова виставка чекає відвідувачів і учасників з 12 по 15 квітня 2021 року.

 

Перед таким рішенням багато видавців, включаючи Penguin Random House та Hachette, вже заявляли, що не  братимуть у ній участь.

 

У Болонській книжковій виставці заявляли, що спалах «загрожує всім сподіванням» на проведення ярмарку, і він намагатиметься «відновити» атмосферу та бізнес ярмарку в інтернеті.

 

Антоніо Бруззоне, генеральний директор BolognaFiere, наголосив: «У наші дні ми маємо справу з справжньою надзвичайною ситуацією, яка стосується не тільки нашої країни, але, на жаль, має міжнародний вимір. Необхідність стримувати поширення коронавірусу зробила необхідним запровадити суворі обмеження на подорож між країнами, тим самим суттєво впливаючи на всі форми бізнесу».

 

Він підкреслив, що система ярмарку така, що базується на зустрічах та взаємодії у режимі віч-на-віч, метою якої, як ніколи, є підтримка бізнесу та забезпечення найкращих обставин для переміщення людей.

 

«Для Болонського ярмарку дитячої книги, на який 90% учасників виставки приїжджають з-за кордону, нам було б немислимим запропонувати захід, в якому учасники не змогли б взяти участь з необхідним спокоєм та атмосферою дружби та співпраці, що характеризує цю велику міжнародну спільноту, яка щороку збирається разом у Болоньї. Прийняти рішення про перенесення події на 2021 рік було непросто, але ми це зробили, знаючи, що ми надаємо важливий внесок у подолання цієї ситуації»,наголосив генеральний директор.

 

Нагадаємо, у лютому Болонський книжковий ярмарок змінив дати проведення через надзвичайну ситуацію із коронавірусом.

 

Раніше ми повідомляли, що через коронавірус скасували проведення книжкових ярмарків у ЛондоніПарижі та Лейпцигу.