коронавірус

Лондонський книжковий ярмарок скасували через коронавірус

04.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Лондонський книжковий ярмарок, одну з найбільших професійних подій світу у сфері книговидання скасували через загрозу поширення коронавірусу у Європі. Про це повідомляє прес-служба ярмарку.

За словами організаторів, вони виконують вказівки уряду щодо запобігання поширенню коронавірусу, а також співпрацюють з установами, що займаються охороною громадського здоров’я. Також вони зазначають, що ярмарок повернеться до роботи у 2021-му році.

 

«Ми пам’ятаємо, що бізнес має продовжуватись. Тримаючи це в голові, ми звичайно ж будемо продовжувати підтримку та взаємодію з експонентами й відвідувачами, щоби наш світ продовжував рухатися під час цього складного періоду», – йдеться в заяві організаторів.

 

 

Цьогорічний Лондонський книжковий ярмарок мав відбутися 10–12 березня і зібрати понад 1700 учасників та 25 000 відвідувачів. Він щороку залучає понад 600 правовласників з різних країн світу до переговорів щодо авторських прав, а також продажу та поширення контенту через друковані, аудіо-, теле- та цифрові канали.

 

Цього року організатори запланували 220 семінарів для широкої аудиторії про авторів, права, аудіокнижки, дитячі та розважальні видання, переклад, поезію, наукові видання, ілюстрації, значення медіа для видавництв, фахове зростання й глобальний ринок.

 

Окрім того, для фахівців книговидання організували кілька конференцій, що охоплювали такі теми, як авторське право (Introduction to Rights), цифрові навчальні технології (Education Conference), наукові видання (Research & Scholarly Publishing Forum), старт авторської кар’єри (The Writers’ Summit @ LBF), а також дослідження у сфері дитячого читання та дитячих видань (Nielsen Book UK Children’s Summit).

 

Почесним гостем ярмарку 2020 року мало стати місто Шарджа (Об’єднані Арабські Емірати).

 

Нагадаємо, що організатори скасували проведення Книжкового ярмарку у Лейпцизі через загрозу поширення коронавірусу.  Це одна з двох найбільших книжкових подій Німеччини.

 

Раніше повідомлялося, що найбільший книжковий ярмарок Франції Livre Paris, який відбувається щороку в Парижі, також скасували через наростання загрози коронавірусу. А Болонський книжковий ярмарок змінив дати проведення через надзвичайну ситуацію із COVID-19.

 

Читайте також: 30 книжкових виставок-2020: від Китаю до Німеччини