втрати війни

На фронті загинув режисер телеканалу «Малятко TV» Іван Кузьмінський

22.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У бою з російськими окупантами на Луганщині загинув музикознавець і режисер дитячого телеканалу «Малятко TV» Іван Кузьмінський. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«17 травня на Луганщині поблизу населеного пункту Діброва в бою з російськими окупантами обірвалося життя 39-річного музиканта, режисера дитячого телеканалу “Малятко TV” Івана Кузьмінського», — зазначили у Нацраді.

 

Іван Кузьмінський народився у Бердичеві. Закінчив музичну школу, згодом вступив до Житомирського державного музичного училища ім. Косенка на спеціальність «хоровий диригент».

 

Навчався у Київській консерваторії (нині – Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського). Захистив кандидатську дисертацію  «Походження, музична теорія та виконавська практика партесного багатоголосся», викладав і навчався у докторантурі, працював режисером на дитячому телеканалі «Малятко TV».

Приділяв значну увагу дослідженню давньої української музики, присвячував цій тематиці свої публікації.

На початку повномасштабного вторгнення пішов на фронт добровольцем захищати Україну. Брав участь в обороні Києва, згодом служив у 67-й окремій механізованій бригаді, виконуючи бойові завдання на Бахмутському напрямку.

 

Як повідомлялося, під час виконання бойового завдання у Бахмуті загинув український журналіст і військовий Володимир Мукан. Раніше на фронті загинув черкаський телеоператор Павло Тимошенко.

 

Чільна світлина: фейсбук Івана Кузьмінського