втрати війни

На фронті загинув журналіст Тарас Давидюк

04.11.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На війні проти російських окупантів загинув рівненський пластун, журналіст і засновник і головний редактор видання «Горинь.інфо» Тарас Давидюк. Про це повідомили на сайті медіа.

«Тарас добре відомий усій патріотичній спільноті Рівненщини, адже ще з студентських років був активним в різних патріотичних організаціях. З 2002 року у громадському русі. Був членом “Молодого Руху”. У 2005-2012 роках – голова обласної організації й член Центрального Проводу “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”. Був також голою рівненської обласної організації “Активна молодь”», — написали у виданні «Горинь.інфо».
Закінчив Острозьку академію за спеціальністю «Політологія».
Взимку 2013-2014 років Давидюк був добровольцем в 15-ій «МНК-івській», відтак в і 14-ій «пластовій» сотнях Самооборони Майдану. З початком російсько-української війни у добровольчому батальйоні «Гарпун». Опісля продовжив службу в одному із окремих розвідувальних батальйонів ЗСУ.
З фронту повернувся навесні 2019 року. Відтоді й до початку повномасштабної війни він працював головним редактором «Горинь.інфо».
З початком повномасштабної війни Давидюк знову пішов захищати Україну. Загинув на околицях Роботиного, що в Запорізькій області. Йому було 37 років.
Підтримати родину Тараса Давидюка: 5167490061397452 (Давидюк Людмила Миколаївна)
Як повідомлялося, у боях за звільнення Запорізької області загинув поет, військовий 82-гої десантно-штурмової бригади ЗСУ Олексій Івакін. Раніше у боях за Україну загинув військовослужбовець 3 окремої штурмової бригади Збройних Сил України, пластун, волонтер Василь Дорошенко.
Чільне фото: фейсбук Тараса Давидюка