втрати війни

На фронті загинув звукорежисер Суспільного Сергій Силкін

21.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У бою з росіянами неподалік Бахмута Донецької області загинув військовослужбовець з Івано-Франківська, колишній працівник «Суспільне Івано-Франківськ» Сергій Силкін. Про це повідомило Суспільне.

Сергій Силкін народився 17 липня 1994 року в Івано-Франківську. В липні 2013 року влаштувався звукорежисером на ОДТРК «Карпати». У жовтні 2015 року Сергія призвали до армії, де він служив до квітня 2017 року. Після служби повернувся на Суспільне і працював у компанії до вересня 2021 року.

 

Після початку повномасштабного вторгнення Сергій повернувся з-за кордону і вирушив на фронт. Загинув воїн 17 жовтня на Бахмутському напрямку. У нього залишилися матір, батько і сестра. 

 

«Отримавши повістку в армію у 2015 році, пішов без вагань. І ми всім творчим колективом чекали його. А коли відслужив і вийшов на роботу, пам’ятаю, як казав, що думає продовжити військову справу. І таки продовжив. І залишиться тепер в нашій пам’яті справжнім воїном», — розповіла продюсерка Суспільного Івано-Франківська Галина Держипільська.

 

Нагадаємо,  Донецькій області загинув оператор Дмитро Шиповський, який захищав Україну в лавах ЗСУ. У бою з російськими окупантами також загинув військовослужбовець і журналіст Юрій Лелявський.