ЗСУ

На Прикарпатті енергетики обміняли макулатуру з російських книжок на дрон

03.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Працівники компанії «Прикарпаттяобленерго» здали понад 3 тони російських книжок у межах благодійної акції «Руська книга, здавайся!» . Про це повідомили на офіційному сайті Прикарпаттяобленерго.

Працівники компанії зібрали майже 10 000 грн. Саме такої суми не вистачало, щоб закрити збір коштів на бойовий дрон з тепловою відеокамерою загальною вартістю 200 000 грн.

 

Благодійна акція була присвячена Дню захисників та захисниць України.

 

«Збір макулатури для «Прикарпаттяобленерго» — традиційний: упродовж чотирьох років щомісяця наші працівники здають відпрацьований папір. Щороку здаючи на перероблювання 4 тонни макулатури, енергетики Прикарпаття рятують 40 дерев. Тож ми не зупиняємося на досягнутому і щомісяця лише нарощуємо темпи, адже маємо берегти країну, за яку сьогодні наші захисники віддають життя, щоб завтра ми могли жити мирним життям у незалежній державі», — розповіла екологиня компанії Ксенія Максим’юк. 

 

Нагадаємо, на Житомирщині місцева лікарня здала понад 100 кг російських книжок на макулатуру. У низці бібліотек Рівного триває збір книжок російської літератури для передання на макулатуру.

 

Фото: Прикарпаттяобленерго/Facebook