Держкомтелерадіо

Держкомтелерадіо знайшов три книгарні-порушники, що продавали російські книжки

16.02.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Три книжкові крамниці у Києві та Горішніх Плавнях, що на Полтавщині, більше не продаватимуть російських книжок, розповсюдження яких заборонене законом України  2309-ІХ. Про це Держкомтелерадіо повідомив на своєму сайті.

Дві київські книгарні, що порушували закон, розташовані в торговельному центрі «Метроград».

 

У Держкомтелерадіо також додали, що власники трьох перелічених книгарень порушили ч. 2 ст. 12 Закону України «Про видавничу справу», згідно з якою книгорозповсюдники можуть продавати книжки лише після внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

 

«Уповноважені особи Держкомтелерадіо вказали власникам книгарень на порушення та встановили терміни його усунення. Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження неухильно дотримуватися чинного законодавства у видавничій сфері», — наголошують у комітеті.

 

Детальніше про закон № 2309-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України» читайте за посиланням. Про зміни на книжковому ринку, котрим сприяло ухвалення закону, — тут.

 

Як повідомлялося, нещодавно Держкомтелерадіо видав перше свідоцтво книгарні про її фактичне існування. Таке свідоцтво надає право книгарням отримати відшкодування витрат на оренду.

 

Читайте також, як видавництво Vivat пропонує обміняти російські книжки на кошти для придбання пікапа на потреби сил Протиповітряної оборони.

 

Чільне фото: vsn.ua