виконавчий директор

Наглядова рада обрала нового виконавчого директора УКФ

27.04.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Наглядова рада Українського культурного фонду 27 квітня обрала Владислава Берковського виконавчим директором УКФ.

 

«Шість голосів набрав Берковський Владислав, два голоси набрала Ірина Осадча. За підсумками голосування ми маємо переможця конкурсу – Владислава Берковського», – сказала голова Наглядової ради УКФ Лариса Мудрак.

 

Під час свого виступу Берковський зазначив, що дуже важливим є налагодження чіткої комунікації між дирекцією та Наглядовою радою, УКФ та органами виконавчої влади та між УКФ і суспільством.

 

За його словами, потрібно більше поширювати інформацію про установу, про її діяльність, про засади та вимоги, які ставляться. Також важливим є поширення досвіду та інформації на регіональному рівні.

 

У фінальному етапі конкурсу на посаду виконавчого директора УКФ брали участь 12 кандидатів: Владислав Берковський, Олександр Журавчак, Микола Кужельний, Наталія Кучменко, Сергій Міранков, Роман Негрієнко, Ірина Осадча, Анастасія Рагімова, Жанна Румко, Вікторія Снєгур, Олег Соснов, Оксана Стебельська.

 

Владислав Берковський є фахівцем з державної політики в архівній сфері, джерелознавцем, кандидатом історичних наук.

 

2000 року закінчив гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія». У лютому 2012-го закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

 

З 2015 року очолює Центральний державний кінофотофоноархів України ім. Г. С. Пшеничного.

 

Нагадаємо, 8 лютого 2021 року УКФ повідомив, що у виконавчої директорки Українського культурного фонду Юлії Федів, яка обіймала цю посаду з 2018 року, завершився контракт. Того ж дня Наглядова рада УКФ оголосила конкурс на посаду виконавчого директора установи.

 

23 березня виконавча директорка УКФ Юлія Федів заявила, що не братиме участі в конкурсі на посаду виконавчого директора.

 

Жоден із кандидатів на посаду виконавчого директора УКФ за результатами співбесіди 24 березня не набрав більше половини всіх голосів членів Наглядової ради. Було оголошено новий конкурс.

 

Джерело: ukrinform.ua

Чільна: thekyivreview.com