виконавчий директор

Наглядова рада УКФ не обрала виконавчого директора, буде оголошено новий конкурс

24.03.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Жоден із кандидатів на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду за результатами співбесіди не набрав більше половини всіх голосів членів Наглядової ради. Найближчим часом буде оголошено новий конкурс.

 

На посаду претендували восьмеро осіб: В’ячеслав Жила, Станіслав Которобай, Леся Миськів, Сергій Міранков, Анастасія Рагімова, Жанна Румко, Юлія Савостіна, Олег Соснов. Водночас Юлія Федів і Вікторія Шторм, які пройшли до другого туру, відмовились від участі в конкурсі.

 

Усі кандидати пройшли співбесіду з членами Наглядової ради УКФ. За результатами закритого голосування найбільше голосів – 4 – набрала Анастасія Рагімова, ще 2 – Олег Соснов, по 1 голосу – Станіслав Которобай та Юлія Савостіна. Один член Налядової ради проголосував проти всіх кандидатів.

 

Через те, що голосування не рейтингове і переможець мав набрати більше половини всіх голосів, конкурс визнано таким, що не відбувся.

 

«За результатами голосування відхилити всі пропозиції кандидатів та оголосити повторне проведення конкурсного добору», – оголосив голова УКФ Михайло Захаревич.

 

«Для мене це показник того, що немає жодного зговору серед членів Наглядової ради, який нам дехто закидав», – додав член Наглядової ради Юрій Артеменко.

 

Також члени ради проголосували за те, що новий конкурс буде оголошено в найближчі дні.

 

Як відомо, Український культурний фонд (УКФ) – державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі. Діяльність фонду спрямовується та координується Міністерством культури.

 

Нагадаємо, 8 лютого 2021 року УКФ повідомив, що у виконавчої директорки Українського культурного фонду Юлії Федів, яка обіймала цю посаду з 2018 року, завершився контракт. Вона продовжить виконувати свої обов’язки, поки проводять конкурс. Того ж дня Наглядова Рада УКФ оголосила конкурс на посаду виконавчого директора установи.

 

Члени Українського ПЕН опублікували заяву, у якій закликали владні інституції гарантувати чесність і прозорість виборів президента УКФ, а також підтримали публічні дебати кандидатів.

 

23 березня виконавча директорка УКФ Юлія Федів заявила, що не братиме участі в конкурсі на посаду виконавчого директора.

 

Джерело: detector.media