екранізації

Netflix екранізує 5 книжок автора Ґрінча — Доктора Сьюза

06.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Netflix випустить п’ять мультиплікаційних екранізацій книжок американського дитячого письменника Доктора Сьюза. Про це повідомила платформа Netflix на своєму сайті.

 

Екранізуватимуть книжки Horton Hears a Who!  («Кого чує Хортон»), The Sneetches («Снитч»), One Fish, Two Fish, Red Fish, Blue Fish («Одна риба, дві риби, червона риба, синя риба») та Thidwick The Big-Hearted Moose («Тідвік, великодушний лось»).

 

Мультсеріали складатимуться з одинадцятихвилинних епізодів, The Sneetches та Thidwick The Big-Hearted Moose стануть сорокап’ятихвилинними мультфільмами.

 

«Netflix — це надійний дім для персонажів, які люблять діти, а цілі покоління дітей люблять персонажів, уявлених доктором Сьюзом. Ці улюблені історії були основною частиною сімейних бібліотек протягом багатьох років, і я пишаюся тим, що ми представляємо їх у нашому каталозі шоу Netflix у свіжому та сучасному вигляді, який резонує з сьогоднішньою авдиторією», — зазначила Хізер Тілерт, директорка із дошкільного контенту Netflix.

 

Окрім власне Netflix, за екранізації відповідатиме компанія Dr. Seuss Enterprises, яка володіє правами на твори письменника. Виконавчий продюсер Netflix Дастін Феррер буде шоураннером у всіх п’яти серіалах.

 

З коротким описом сюжету кожного мультфільму можна ознайомитися за посиланням. Мультфільми розповідатимуть про пригоди риб, дивовижі, які кояться щосереди, ватажка лосів та інше.

 

Доктор Сьюз — американський дитячий письменник, поет та художник. Автор всесвітньовідомих дитячих книжок «Кіт у капелюсі», «Як Ґрінч викрав Різдво», «Слон Хортон», «Лоракс» та інших.

 

Dr. Seuss Enterprises — світова компанія для дітей, яка зосереджена на «популяризації грамотності, освіти, впевненості в собі та чудових можливостей дитячої уяви» через роботи доктора Сьюза. Компанія заснована в 1993 році. Вона розташована в Сан-Дієго, Каліфорнія. Сфера роботи Dr. Seuss Enterprises включає видавничу діяльність, кіно, телебачення, сценічні постановки, виставки, цифрові медіа, ліцензовані товари та інші стратегічні партнерства.

 

Нагадаємо, Netflix пожертвує частину прибутку від екранізації творів Роальда Дала, який мав антисемітські погляди, у благодійний фонд, що бореться з расизмом і ненавистю. 

Читайте також: Як виглядали б серіали Netflix, якби стали книжками

 

Чільне фото: Netflix