Kateryna Kalytko

Оголосили авторку Радіодиктанту національної єдності 2023

12.10.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Читатиме диктант актор Олексій Гнатковський. До методичної роботи над радіодиктантом долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

 

У 2022 році текст для диктанту написала режисерка і письменниця Ірина Цілик, читала його народна артистка Ада Роговцева.

2023 року радіодиктант вперше відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови. Досі цей день відзначали 9 листопада.

 

Радіодиктант розпочнеться о 11:00. Його транслюватимуть на всіх платформах Суспільного. Його можна буде послухати на «Українському радіо» та радіо «Культура», через мобільний додаток suspilne.radio, «Дію», фейсбук-сторінці Суспільного та на ютуб-каналах «Українського радіо та «Суспільне Новини».

 

Надсилати диктант на перевірку можна до 11:00 10 листопада:

 

  • надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Гриф дати надсилання має бути не пізніше ніж 10 листопада;
  • сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт.

 

Радіодиктант національної єдності був започаткований командою Українського Радіо у 2000 році. З того часу його щорічно проводять у День української писемності та мови.

 

Нагадаємо, у 2021 році лише одна учасниця написала Радіодиктант без помилок.

 

Читайте також: Радіодиктант-2021 у мемах: надзвуковий Андрухович, таємничі асфоделі

 

Джерело: Суспільне

Чільне фото: Анастасія Телікова