Іспанія

Оголосили дати іспанського книжкового ярмарку Liber

14.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оголосили дати та місто проведення іспанського книжкового ярмарку Liber. Про це Федерація гільдій видавців Іспанії повідомила на своєму сайті.

Книжковий ярмарок Liber 2023 відбудеться з 4 по 6 жовтня в Мадриді.

 

Іспанський книжковий ярмарок щороку змінює місто проведення з Барселони на Мадрид та навпаки. У 2023 році ярмарок проведуть у 41 раз.

 

Федерація гільдій видавців Іспанії посилається на високі прогнози зростання для іберо-американських ринків, які повинні вказувати на потужну експортну діяльність у всьому іспаномовному світі.

 

Місце проведення ярмарку — Мадридський виставковий комплекс, павільйон 14.0. Як зазначають організатори, «акцент зроблять на особливу увагу до цифрового контенту, нових видавців, самвидаву та інтелектуальної власності. У цьому сенсі ярмарок спеціально створений для того, щоб об’єднати повне представництво видавництв і організацій, книгорозповсюджувачів, літературних агентів, мультимедіа, постачальників, професійні асоціації, сервісні компанії тощо».

 

Ярмарок проведуть у  змішаному форматі за допомогою онлайн-платформи LIBER LiveConnect, яка буде активна протягом одного року, розширюючи масштаби ярмарку в часі та просторі. ЇЇ використовуватимуть, щоб створювати контент і доповнювати особисте спілкування та нетворкінг після проведення ярмарку.

 

Відомо, що Liber буде пов’язаний з головним ярмарком Мексики у Гвадалахарі.

 

Організатори ярмарку — організація IFEMA MADRID та Федерація гільдій видавців Іспанії.

 

Нагадаємо, нещодавно оголосили програму подій Латвійського книжкового ярмарку та Лондонського книжкового ярмарку.

 

Чільне фото: ifema.es