освіта у війну

Окупанти в Мелітополі змушують дітей писати листи до російських військових

20.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У тимчасово окупованому Мелітополі представники  російської окупаційної влади змушують дітей у школах писати листи російським солдатам. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в етері телемарафону.

За його словами, таким чином окупанти готуються до 23 лютого.

 

«Сьогодні російська пропаганда торкається в першу чергу наших дітей – тих, хто ходить у дитячі садочки та школи. Якщо раніше росіяни змушували наших дітей вивчати радянські вірші та пісні, то наразі до 23 лютого вони змусили їх написати листа солдату та принести з дому шкарпетки та спідню білизну, які вони начебто будуть передавати на фронт», — зазначив Федоров.

 

Для «патріотичного виховання» загарбники також відкрили близько 10 молодіжних організацій, до яких змушують вступати школярів і студентів.

 

За словами Федорова, мета таких організації — промивання мізків та укріплення пропагандистських наративів. У разі ігнорування цих організацій окупанти застосовують покарання.

 

Нагадаємо, раніше у Мелітополі окупанти демонтували пам’ятник Тарасу Шевченку, а також змусили викраденого активіста демонтувати барельєф Дмитра Донцова.

 

Читайте також: У росії бюджетники та школярі писатимуть листи окупантам в Україну

 

Джерело: Українська правда