злочини росії

У Мелітополі окупанти змусили викраденого активіста демонтувати барельєф Донцова

09.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У тимчасово окупованому Мелітополі росіяни викрали місцевого проукраїнського активіста Олександра Пугача, щоб використати в зйомках відеосюжету про демонтаж меморіальної дошки Дмитру Донцову. Про це повідомило місцеве видання «Ріа-Мелітополь». 

 

На відео, що постановочно знімали для роспропаганди, присутній у кадрі спікер каже: «знаменно, що один з нацистів знімає цю дошку», і в цей час на задньому плані Олександр Пугач з інструментам нібито демонтує барельєф. Участь у відео взяли колаборанти Тарас Генов і Віктор Яковенко.

 

Також окупанти змусили Пугача «зізнатися» в тому, що він «не давав ветеранам «Великої вітчизняної війни» святкувати 9 травня».

 

Видання повідомляє, що  Пугача окупанти викрали вже вдруге. Уперше це відбулося на 3 квітня. Тоді, після психологічного тиску та катувань, він на камеру зізнавався, що брав участь в проукраїнських мітингах та акціях протесту.

 

Дмитро Донцов — український літературний критик, публіцист, філософ, політичний діяч, один із перших керівників Союзу визволення України, головний ідеолог українського інтегрального націоналізму.

 

Нагадаємо, у Мелітополі під брендом місцевої газети окупанти друкують агітки. У березні в Мелітополі російські окупанти викрали журналістів медіа «Местные Вести – Мелитополь» та батька журналістки та директорки сайту «Ріа-Мелітополь» Світлани Залізецької.

 

Чільне фото: mltpl.city