Журналістика

У Мелітополі окупанти викрали батька журналістки

23.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Мелітополі російські окупаційні війська викрали 75-річного батька журналістки та директорки сайту «Ріа-Мелітополь» Світлани Залізецької.  Про це повідомила журналістка. 

 

Залізецького Іосифа Станіславовича викрали із будинку, де на момент вторгнення перебували батьки журналістки. Окупанти провели обшук, забрали батька журналістки та відвезли в невідомому напрямку.

 

«Рідні дізнаються, де він і коли його відпустять, на цю тему з ними спілкуватись не хочуть взагалі. Вони передали мамі, що повернуть батька тільки після того, як до них прийду я. Але я не планую йти, бо я поїхала з міста, після бесіди з Галиною Данильченко, котра через декілька днів після нашої розмови проголосила себе виконувачем обов’язків “мера” міста», — повідомила Залізецька.

 

Вона зазначила, що її батьки мали проблеми зі здоров’ям, тому вона не знає, як вони переживуть викрадення.

 

Стан та місце перебування батька журналістки наразі невідоме. За словами Світлани Залізецької, вона вже звернулася до головного управління Національної поліції у Запорізькій області та чекає на відповідь.

 

Як відомо, 21 березня у Мелітополі російські окупанти викрали 4 журналістів медіа «Местные Вести – Мелитополь». 3 із них звільнили після розмови про «необхідність співпраці», доля іншого журналіста залишається невідомою.

 

22 березня окупанти звільнили з полону журналістку Громадського телебачення Вікторію Рощину. Вона перебувала в полоні понад тиждень.

 

Джерело: Суспільне

 

Чільне фото: фейсбук Світлани Залізецької, 2014