злочини росії

Окупанти збираються перевчати викрадених дітей російської мови, бо ті «недостатньо нею володіють»

18.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У тимчасово окупованому Криму так звана «влада» створює «табори перекваліфікації» для вчителів з Херсонської, Харківської та Запорізької областей. Про це повідомив Центр протидії дезінформації.

 

«Самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов повідомив про створення літніх «таборів перекваліфікації» для вчителів з Херсонської, Харківської та Запорізької областей на території півострова. Робитимуть це для того, щоб перевести їх на «російські стандарти освіти», — інформує Центр протидії дезінформації.

 

Крім того, голова комітету з науки, освіти та культури рф Лілія Гумерова заявила, що викрадених українських дітей змушуватимуть проходити «мовні курси» з вивчення російської мови, оскільки діти не володіють нею «на достатньому рівні».

 

Нагадаємо, у тимчасово окупованій Волновасі, що на Донеччині, росіяни змушують дітей іти до навчальних закладів, щоб ускладнити звільнення міста Збройними Силами України.

 

Також на півдні України у тимчасово захоплених містах окупанти намагаються запровадити навчальний процес у закладах освіти за своїми стандартами.