пропаганда рф

Окупаційна влада дивується, що в українських школах література рф вивчається як зарубіжна

28.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Депутатку самопроголошеної «ЛНР» здивувало, що російську літературу в українських школах вивчають як зарубіжну. Відео опублікували в Telegram-каналі «РИА Новости». 

У відеоролику «депутатка народної ради ЛНР» Анна Мосіна розповіла: «Цікаво, що наша російська література в українському освітньому просторі читалась як зарубіжна література. І рівно стільки ж годин було на Герберта Уеллса і на великого Льва Толстого». 

 

Крім цього, у відеоролику депутатка показує, що освітній процес на тимчасово захоплених територіях проходить російською мовою. Вона зазначає, що не вистачає підручників. 

«У цих дітей буде все. І вивчати вони будуть російську літературу, російську мову», додала представниця окупаційної влади.  

 

Нагадаємо, що російська армія на тимчасово окупованих територіях Донеччини вилучає із бібліотек підручники з української історії та літератури «екстремістського» змісту.

 

Як відомо, російські окупанти відправили з окупованого Криму майже 1,5 тис. пропагандистських книжок на тимчасово захоплені території Херсонської й Запорізької областей.