Book Form

Ольга Токарчук стане почесною гостею 28 BookForum

18.08.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Польська письменниця і Нобелівська лауреатка візьме участь y 28 Міжнародному фестивалі BookForum. Про це повідомили на сайті фестивалю.

Програму заходів, до яких вона долучиться, оголосять згодом.

 

Ольга Токарчук (1962) − польська письменниця українського походження, есеїстка, громадська діячка, психологиня, сценаристка Нобелівська лавреатка 2018 року, лавреатка Букерівської премії. Її книжки переклали більше ніж сорока мовами, деякі твори екранізовані та інсценізовані польськими театрами. У 2020 році вона заснувала фонд, метою є підтримка польської та світової культури та мистецтва в Польщі та за кордоном, а також сприяння та підтримка захисту прав людини, демократії, громадянського суспільства, громадянських свобод, навколишнього середовища та протидії дискримінації, підтримка прав жінок, сприяння та підтримка всебічного розвитку Польщі.

 

Українською мовою книжки Ольги Токарчук виходять у видавництвах «Темпора» та «Урбіно». Їх переклали з польської Остап Сливинський, Віктор Дмитрук та Божена Антоняк.

 

BookForum відбудеться 15-19 вересня у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Нещодавно стало відомою фокусна тему фестивалю та її куратор.

 

Нагадаємо, торік організатори BookForum також запланували приїзд Ольги Токарчук, та через пандемію фестиваль відбувся в онлайн-форматі.