Book Forum-2020

Цьогорічний Book Forum пройде онлайн

06.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

27 Львівський міжнародний фестиваль BookForum цього року відбудеться в режимі онлайн. Про це повідомляється на офіційному сайті ГО «Форум видавців».

 

BookForum пройде 16-20 вересня і, як стверджують організатори, традиційно стане глобальним майданчиком для обговорення суспільно важливих тем, проте вперше в онлайн-форматі.

 

Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Програму формуватимуть 15 тематичних кластерів і спецпроєктів.

 

«Щоб жити разом, ми маємо один про одного знати якомога більше і таки знати правду. (…) Перепис населення — це сполука чесних питань і чесних цифр. Це нагода раптом чомусь сказати правду про себе, яка раптом чомусь буде цікавою комусь іншому», — говорить про фокусну тему її кураторка — літературознавиця і критикиня Ганна Улюра.

 

Як пандемія змінює наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися, як гравцям культури виходити з кризи — про це дискутуватимуть на 27 BookForum.

 

«Основним фокусом проєкту буде кожен з нас. Таким чином ми не тільки зможемо зрозуміти один одного і всіх разом, але й як особистості спробуємо віднайти себе у цьому мінливому світі та зробити особливий перепис», —  пояснюють організатори.

 

За словами організаторів, новий формат надасть можливість відвідати фестиваль тим, кому раніше не вдавалось приїхати до Львова.

 

«Тож у всіх поціновувачів літератури буде можливість почути улюблених письменників у будь-якому куточку світу», — резюмують вони.

 

Серед цьогорічних учасників – автори з України, 20 іноземних гостей з 15 країн із 4-х континентів, лауреати та номінанти Букерівської премії, Гонкурівської премії, Національних виборів читачів та критиків.

 

Однією з головних подій стане трансляція Ночі поезії та музики нон-стоп за участі українських поетів і музикантів з усього світу.

 

Як ми повідомляли, 7 серпня відбудеться фестиваль усної оповіді «Озерце», організаторами якого стали Левко Довган та Юрій Андрухович.

 

Читайте також репортаж з минулорічного Book Forum.