Netflix

Оприлюднили трейлер екранізації роману Ентоні Дорра «Все те незриме світло»

08.10.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сервіс потокового стримінгу Netflix оприлюднив перший тизер екранізації роману Ентоні Дорра «Все те незриме світло».

У книжці ідеться про сліпу дівчину, яка намагається возз’єднатися зі своїм батьком за допомогою радіо, та зав’язує дружбу з молодим нацистським новобранцем, який має досвід роботи з радіотехнологіями.

 

 

Режисером фільму став Шон Леві («Ніч у музеї», «Персонаж»). Головні ролі виконали Луї Гофманн, Меріон Бейлі, Марк Руффало, Г’ю Лорі, Арія Міа Лоберті.

 

Роман американського письменника Ентоні Дорра «Все те незриме світло» в оригіналі побачив світ 2014-го, 2015-го став лавреатом Пулітцерівської премії та медалі Ендрю Карнегі. Українською вийшов у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля».

 

«Це історія про людяність, мрію, любов і світло, яке зоріє в пітьмі, і темрява не поглинає його… У життя мільйонів людей вдирається Друга світова війна, трощачи те, що здавалося міцним, і поєднуючи непоєднуване. В охопленому війною французькому містечку Сен-Мало зустрілися французька дівчинка Марі-Лор та німецький хлопець Вернер Пфенніг. Вони обоє сліпі: вона втратила зір іще дитиною, а він засліплений німецькою пропагандою. Але, здається, сама доля все життя вела їх назустріч одне одному, щоб вони побачили незриме світло, яке здатне перемогти безоку пітьму», — ідеться в анотації до тексту.

 

Нагадаємо, Netflix екранізував роман Джейн Остін «Переконання» з Дакотою Джонсон у головній ролі.

 

Читайте також: З’явився трейлер екранізації роману Бонні Ґармус «Уроки хімії» 

 

Чільне зображення: скріншот з фільму